Sophia Revalidatie

Reinier de Graafweg

Dag Tijd Trainster
D of C - Selectie t/m 13 jaar - wedstrijdgroep(Dancin' Delft)
Grote en kleine zaal
Maandag 16:30 - 18:30 uur Emelia Hoogkamer-Hiele
C - Selectie t/m 16 jaar – Wedstrijdgroep(Dancin' Delft)
Grote zaal
Maandag 17:00 - 19:00 uur Charmaine Breedveld
Special dance (groep gehandicapten dans)(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Maandag 18:00 - 19:00 uur Danielle Houtkamp
C - Selectie 16 - 19 jaar – wedstrijdgroep(Dancin' Delft)
Grote en kleine zaal
Maandag 18:00 - 20:00 uur Lenny van der Noordaa
Recreatie jazzdans - dames - 45 jaar en ouder(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Maandag 18:30 - 19:30 uur Emelia Hoogkamer-Hiele
B - Selectie 20 jaar en ouder – wedstrijdgroep(Dancin' Delft)
Grote en kleine zaal
Maandag 19:00 - 21:00 uur Danielle Houtkamp
Jazzconditie - dames - 45 jaar en ouder(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Maandag 19:30 - 20:30 uur Emelia Hoogkamer-Hiele
Recreatie Jazzdans - 30 jaar en ouder (Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Maandag 20:00 - 21:00 uur Lenny van der Noordaa
Modern (ouder dan 16 jaar of dansend in een selectie 16 jaar en ouder)(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Maandag 21:00 - 22:00 uur Mauricio Kleis Kivits
Recreatie Jazzdans - 7 t/m 9 jaar – medium(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Woensdag 13:30 - 14:30 uur Danielle Houtkamp
Recreatie Jazzdans - 8 t/m 11 jaar (Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Woensdag 14:30 - 15:30 uur Danielle Houtkamp
Recreatie jazzdans - 10 t/m 12 jaar (Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Woensdag 15:30 - 16:30 uur Danielle Houtkamp
Recreatie jazzdans - 11 t/m 15 jaar(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Woensdag 16:30 - 17:30 uur Charmaine Breedveld
Mini dance (vanaf 3 jaar)(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Woensdag 17:00 - 17:45 uur Danielle Houtkamp
B - Selectie t/m 16 jaar - Wedstrijdgroep(Dancin' Delft)
Grote zaal
Woensdag 17:30 - 19:30 uur Danielle Houtkamp
Recreatie jazzdans - 15 jaar en ouder(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Woensdag 19:30 - 20:30 uur Charmaine Breedveld
Recreatie jazzdans – 18 jaar en ouder(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Woensdag 20:30 - 21:30 uur Charmaine Breedveld
Hip Hop / Streetdance / Urban / Afro / Breakdance(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Donderdag 16:30 - 17:30 uur Wendley de La Paz
Hip Hop / Streetdance / Urban / Afro / Breakdance(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Donderdag 17:30 - 18:30 uur Wendley de La Paz
Hip Hop - Gevorderd(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Donderdag 18:30 - 19:30 uur Noah Bezemer
Recreatie Jazzdans - 5 t/m 7 jaar - instroomgroep(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Vrijdag 17:30 - 18:30 uur Thirza Beezemer
Recreatie Jazzdans - 7 t/m 9 jaar - Instroom(Dansvereniging Delft)
Grote zaal
Vrijdag 18:30 - 19:30 uur Thirza Beezemer
Modern vanaf 12 jaar - Beginners(Dansvereniging Delft)
Kleine zaal
Vrijdag 19:30 - 20:30 uur Thirza Beezemer